📣 חברת טופ חדב מחזקת את צה"ל, כוחות הביטחון ותושבי מדינת ישראל ונרתמת למאמץ הלאומי בהשגת הניצחון 🫶🇮🇱 לאור הביקוש חברת טופ חדב לא מעלה מחירים 🤍חברת טופ חדב למרות הדרישות ממשיכה לעבוד לפי תקנים נדרשים של פיקוד העורף ❤️ לאור הביקוש הרב פתחנו ארבעה אתרי בנייה נוספים 📣

אודות

מי אנחנו?

טופ חדב בע"מ (TOP HDB) הינה חברת בת של I-C.E.P.A שהתפתחה מתוך צרכי השוק לטיפול באופן מקצועי ונאמן בנושא בנייה ממוגנת.
החברה צברה ניסיון בבניה פרטית (ממ"דים ומיגוניות) ובבניה ציבורית (ממ"מים למוסדות בריאות וחנוך).
שילוב בין יכולת תכנון של א-סיפה לביצוע בטופ חדב מאפשרת לחברה לייצר מבנים מוגנים ברמה איכותית ומיגונית גבוהה ואף מתאימה ומפתחת מבנים מוגנים בעלי אופי יחוד וחדרים חמים לאחסנה של ציוד קריטי בעל רגישות ונפיצות גבוהים.

מה אנחנו עושים?

בנייה קרקעית באתר הלקוח: 
בנייה של מרחבים מוגנים בהתאם לתכנון מקדים שמבוצעת באתר הלקוח ובהתאם למגבלות השטח והתכנון ובהתאמה מלאה לצרכים.

בנייה במפעל והובלה לאתר הלקוח:
בנייה של מרחבים מוגנים בהתאם לתכנון מקדים במפעלי החברה, הובלה והצבה של המבנה באתר הלקוח.

אספקה של מוצרים משלימים למבנים מוגנים:
אספקה של ציוד משלים למרחבים מוגנים כדוגמאת ספספלי ישיבה, ציוד לנגישות לבעלי מוגבלויות (רמפות כניסה ומאחזי מיגון), ציוד משלים בתחומי המיזוג והאוורור.

צוות החברה

שיק בנימין (תא״ל במיל')

מייסד ומנכ״ל

מומחה לרציפות תפקודית לאומית, שימש כראש מחלקת מיגון והנדסה בפיקוד העורף בין השנים 2010 –2014 בעל ניסיון עשיר בתחום ניהול וביצוע של בנייה ממוגנת, היערכות ותכנון החירום של גופי ביטחון, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות.

אינג' מיכאל ואטנמכר (סא״ל במיל')מהנדס ראשי של החברה וממוחה לתחום המיגון והמוכנות לחירום, שימש כמפקד מקצועי של מערך ההנדסה של פיקוד העורף והוביל את כתיבת התקנות, המפרטים והנהלים של תכנון וביצוע מרכיבי מיגון (בדגש על מרחבים מוגנים).

אינג' איגור סבצ'נקו (רס"ן במיל')מהנדס מיגון ומומחה לפיתוח אמצעים ושיטות מיגון למבנים ולתשתיות, שימש ראש תחום המו"פ במערך המיגון וההנדסה של פיקוד העורף והוביל את פיתוח שיטות המיגון וניסויים של פיקוד העורף בשנים האחרונות.

היימן חרב

ראש תחום הבנייה הקרקעית

יגאל כהן

ראש תחום הבנייה הניידת

יוסי

ראש תחום ניהול פרויקטים ולקוחות

הביטחון שלך
בידיים שלנו

צור קשר

יש לך שאלה? השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן